Oferty pracy

Programista Html/Flash

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Programowanie dla obsługi multimedialnych materiałów edukacyjnych,
  • Wspieranie projektu we wszystkich aspektach rozwoju dzięki ścisłej współpracy programistów i testerów,
  • Zapewnienie wysokiej jakości i wydajności opracowywanego kodu,
  • Optymalizacja wydajności zastosowanych rozwiązań w skali projektu i wymagań systemowych,
  • Opracowywanie i aktualizowanie wytycznych dotyczących rozwoju, aby służyły jako punkt odniesienia dla dalszych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to informatyka i pokrewne),
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji WEB/multimedialnych materiałów edukacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, TypeScript, HTML, CSS;
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych wersji HTML/XML,
  • Dobra znajomość wzorców projektowych oraz zagadnień SPA,
  • Doświadczenie w pracy w zespole developerskim.

Oferujemy:

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy,
  • Długoterminowe i interesujące projekty,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres e-mail: office@lpe.edu.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LPE Sp. z o.o, ul. Piotrkowska 270 lok. 201, 90-361 Łódź, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników LPE Sp. z o.o.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Tester

Główne zadania:

  • Opracowywanie i przygotowanie scenariuszy testowych dla multimedialnych materiałów edukacyjnych na podstawie określonych wcześniej wzorców i wymagań,
  • przeprowadzanie testów jakościowych nowych materiałów,
  • tworzenie i analiza dokumentacji testowej,
  • planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników,
  • współpraca z zespołem grafików i programistów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w testowaniu multimedialnych materiałów edukacyjnych w okresie minimum 2 lat,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • doświadczenia w tworzeniu przypadków i scenariuszy testowych oraz jakościowych dla materiałów edukacyjnych,
  • umiejętności analizowania dokumentacji projektowej / dokumentacji użytkowej aplikacji,
  • umiejętności analizy i dokumentowania wyników przeprowadzonych testów.