O nas

Misja i wartości

Najnowsze technologie

Wykorzystujemy tylko sprawdzone i nowoczesne technologie.

Światowe trendy

Stale śledzimy światowe trendy w edukacji i wdrażamy je u siebie.

Profesjonalizm

Dbamy o profesjonalne podejście do realizowanych działań.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej ITSS

 

LPE Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej ITSS, która została stworzona przez spółkę IT Systems and Solutions (www.itss.pl) – jednego z wiodących na rynku dostawców kompleksowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność, produktywność i bezpieczeństwo środowisk informatycznych.

Częścią Grupy Kapitałowej ITSS jest Spółka Doskomp (www.doskomp.lodz.pl), trzydziestolecie istnienia spółki owocuje dostarczaniem najwyższej klasy systemów zarządzania budżetem Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz Jednostek Budżetowych.

Od 2019 roku w ramach Grupy funkcjonują także spółki Sita Sp. z o.o. oraz Sita Innovation Sp. z o.o.  (www.sita.pl). Marka SITA jest pionierem oraz, od blisko 27-miu lat, niekwestionowanym liderem w dziedzinie promocji edukacji z wykorzystaniem głębokiego stanu relaksu w nauce języków obcych. Misją firmy jest uświadamianie wszystkim ludziom ich naturalnych, drzemiących w nich możliwości.

Postrzegając trendy należy zauważyć, iż współczesna gospodarka oparta jest na wiedzy, a co za tym idzie niezbędnym tego punktem jest wiedza pracowników firm i podlega ona ciągłym zmianom. W ramach Grupy Kapitałowej oraz dla Klientów wszystkich Spółek, LPE jest odpowiedzialna za realizowanie i wspieranie dedykowanych procesów edukacyjnych oraz szkoleniowych. Jako integrator rozwiązań edukacyjnych łączymy najnowocześniejsze technologie z odpowiednio dobraną metodyką co pozwala na realizowanie projektów e-learningowych, blended learningowych jak i tradycyjnych.

Jesteśmy świadomi, że przedsięwzięcia, które realizujemy wspólnie z naszymi Klientami są elementami w rozwoju technologicznym i innowacją w modelach zarządzania. Dlatego też nasza oferta, którą przedstawiamy jako Grupa Kapitałowa ITSS,  jest dla naszych Klientów zawsze odpowiedzią na potrzeby, które dzięki wiedzy i kompetencji pracowników wszystkich Spółek z grupy wypełniamy z najwyższą starannością w wielu obszarach jednocześnie.

Dowiedz się...

Czym się kierujemy?

Jesteśmy ludźmi, którzy od ponad dziesięciu lat tworzą rozwiązania e-learning, oferując swoje usługi Klientom korporacyjnym, uniwersytetom, jednostkom samorządów. Tworzymy e-rozwiązania edukacyjne, dostarczamy narzędzia i technologię do zdalnego nauczania. Współpracujemy z doświadczonymi konsultantami, trenerami, partnerami merytorycznymi oraz technologicznymi.

Poznaj...

Nasze zalety!

Tworzymy nową jakość na rynku usług szkoleniowych. Skutecznie zaspokajamy potrzeby edukacyjne naszych Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dbamy o partnerskie relacje z Klientem. Pozwalamy Klientom na aktywny udział w projekcie. Tworzymy kompleksowe rozwiązania edukacyjne, realizowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi oraz technologii.

Nasi partnerzy